Corumda Motorcycle Inspections

Çorumda Motosiklet Denetimleri :Osmancık İlçe Emniyet MüdürlüğŸü’nün trafik kazalarının artışŸ göstermesi üzerine motosiklet ve elektrikli bisikletlere yönelik denetimlere hız verdiğŸi bildirildi.
Osmancık KaymakamlığŸı’ndan yapılan açıklamada, ilçe merkezinde yaşŸanan trafik kazalarının artışŸ göstermesi üzerine İlçe Emniyet MüdürlüğŸü ekiplerinin denetimlere hız kazandırdığŸı belirtildi.
Denetimler kapsamında kusurlu bulunan 193 motosiklet sürücüsü ve ile araç sahiplerine çeşŸitli miktarlarda idari para cezası karar tutanağŸının düzenlendiğŸi, 110 motosikletin ise trafikten men edildiğŸi vurgulanan açıklamada, “İlçemizde motosiklet sürücülerine yönelik yapılan denetimlerde tescil belge ve plakasız, sürücü belgesiz, koruma başŸlığŸı ve gözlüğŸü, yolcuların ise koruma başŸlığŸı bulundurmaması sebebi ile Karayolları Trafik Kanunun ilgili maddeleri gereğŸi 193 motosiklet sürücüsü ve araç sahibine idari para cezası karar tutanağŸı düzenlenmişŸ, 110 motosiklet trafikten men edilmişŸtir” ifadelerine yer verildi.
I erklæringen om, at uddannelsesaktiviteter, der blev udført for at forhindre ubevidst brug, fortsætter, blev følgende registreret:
“İlçemizde motosiklet ve elektrikli bisikletlerin ulaşŸım amaçlı kullanımı, yoğŸunluk arz etmekle beraber özellikle 18 yaşŸ altı kitle tarafından kullanımı trafik güvenliğŸi açısından ciddi risk teşŸkil etmektedir. Bu konuda gerekli tedbirlerin alınması çerçevesinde İlçe Milli EğŸitim MüdürlüğŸü ile koordineli olarak trafik eğŸitim ve bilinçlendirme faaliyetlerimiz devam ediyor. 2014 yılının ilk beşŸ ayı içerisinde bin 100 ilköğŸretim ve lise öğŸrencisi eğŸitime tabi tutulmuşŸtur. Trafik güvenliğŸinin sağŸlanması, gençlerimizin bilinçlendirilmesi can ve mal güvenliğŸinin tesisi için trafik denetimleri ve eğŸitim faaliyetleri özellikle motosikletlerin ve elektrikli bisikletlerin güvenli kullanımı konularında devam edecek olup, özellikle 18 yaşŸ altı hedef kitlenin ebeveynleri tarafından desteklenmesi şŸarttır. Bu kapsamda ailelerimize, anne ve babalara sorumluluk bilincinin oluşŸması konusunda önemli görevler düşŸmektedir.”sohbet

Feza.Net

Vær den første til at kommentere

Yorumlar

Relaterede artikler og reklamer