Intet som LE MANS 24 timers løb

Intet som LE MANS 24 timers løb
Intet som LE MANS 24 timers løb

Dünyanın en önemli dayanıklılık yarışı olan Le Mans 24 Saat Yarışı’nın 2020 yılındaki formatı birçok nedenden ötürü diğerlerinden farklı olacak olsa da yarışın Resmi Yağ Sponsoru olan MOTUL yine etkinliğin merkezinde olacak. Motul’un Le Mans ile geçmişten gelen ortaklığı yıllar boyunca güçlenmiş ve Motul’un bu yılın başında ilk defa düzenlenen ” Le Mans 24 Saat E-Spor” yarışının resmi sponsoru olmasıyla bu durum gözler önüne serilmişti.


Dünya şampiyonasında mücadele eden takımlara son derece değerli çift puan kazanma şansı sunan 88. yarışa, gridin tamamı dolu olarak toplam 60 otomobil katılacak olup, yirmi dört saatlik yarışın startı 19 Eylül Cumartesi saat 14:30’da verilecek ve 24 saat sonra sona erecek.

Le Mans’da her şey değişti

Da løbet traditionelt kørte i juni på grund af coronaviruspandemien er blevet forsinket til september, vil denne forsinkelse medføre muligheden for længere konkurrenstid i de mørke og hårdere vejrforhold for både hold og kørere at håndtere. Den største ændring vil dog være, at løbet afholdes uden et publikum, og publikum bliver derfor nødt til at følge hele begivenheden på digitale platforme. MOTUL vil være på racerbanen i 5 dage for at bringe denne handling til dig og vise dig bag kulisserne, hvordan holdene forbereder sig på denne unikke begivenhed. De interaktive muligheder, som tilhængerne ikke bør gå glip af, er på Motul sociale mediekonti, så de er i stand til at kommunikere, hvad de vil se under begivenheden inden løbet.

MOTUL tüm gücüyle LMP2’de

Motul’un Gibson ile olan ortaklığı sayesinde pistte, yüksek rekabete sahne olan LMP2 gridinin çoğu Fransız markası Motul’un, yarış kazanan madeni yağları tarafından desteklenecek! MOTUL’un bu yılki amiral gemisi, iki araçla yarışacak olan DragonSpeed USA takımı olacak ve seyirciler yarışın tamamını 21 numaralı DragonSpeed otomobilinin içerisinden canlı olarak MOTUL’un Facebook ve/veya YouTube kanalından izleyebilecek. Ayrıca aynı kategoride, MOTUL tarafından desteklenen ve tamamı podyumdaki birincilik kürsüsünü almak için yarışan yedi farklı Avrupa ülkesinden ve Amerika’dan 13 yarışmacı daha bulunmakta.

Bu 15 otomobil, Motul’un efsanevi 300V Power 5W-30 ve RBF700 fren hidroliği de dahil olmak üzere tüm 24 saati tamamlamaları ve bitiş çizgisine ulaşmaları için gerekli olan Motorsport Range ürünlerinden yararlanacak.

Olie-analyse support

Motul Racing Lab (Motul Yarış Laboratuvarı), Motul kullanıp kullanılmadıklarına bakılmaksızın tüm yarışmacılara teknik destek sunacak. Yararlanmak isteyen tüm katılımcılara Motul’un teknik uzmanları tarafından yağ analizi hizmeti sunulacak ve laboratuvar yarış haftası boyunca açık olacak.

Motul 300V Le Mans olier vil være til salg i Hepsiburada

Motul Tyrkiet, denne weekend tilbyder en speciel 300V Le Mans Series performance olie til salg på Hepsiburada. Mens Motuls 300V-serie, hvis præstation er bevist, er valget af mange racerhold i verden, appellerer den også til præstationsbilentusiaster.

I løbet af løbet weekenden vil køretøjsejere være i stand til at købe 300V Le Mans-serieolier online via hepburada.com, og produkterne vil være åbne for salg eksklusivt til løbet mellem 19. og 20. september.

Begge deler inden løbet, Le Mans 24-timers løb med nøgle øjeblikke fra både Tyrkiet Motul, og du forbliver også involveret i sociale mediekonti for at opleve spændingen.

Hibya News Agency


sohbet

Feza.Net

Vær den første til at kommentere

Yorumlar

Relaterede artikler og reklamer